Hadise Ata’nın o kıyafetiyle sahne aldı

Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim!” dedi. Şarkıcı, o anları ise sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“SENİN SAYENDE…”

Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde hazırlık sürecini Instagram hesabından paylaşmıştı. Paylaşımına ise şu sözleri not düşmüştü:

“Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim! Bu fikri tasarımıyla hayata geçiren sevgili Nihan Peker ve ekibine, Şerife Yılmaz ve Elmas Doğru’ya, fikir aşamasından, son aşamasına kadar emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Işığı, fikirleri ve en büyük eserim dediği Cumhuriyet ile bize dünyadaki en büyük hediyeyi “özgürlüğü” bıraktığı için sonsuz saygı ve sevgiyle bir kez daha anıyorum… Senin sayende…”

GÖZ YAŞLARINI TUTAMAYINCA MORAL ALKIŞI GELDİ

29 Ekim’de İstanbul’da sahne alan şarkıcı, o anları da Instagram hesabından paylaştı. Hadise’nin Atatürk’ün kıyafetleriyle sahneye çıktığı anlar büyük ilgi gördü. Sahnede duygusal anlar yaşayan Hadise’ye hayranları moral alkışı vermeyi ihmal etmedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir