Yıldız Tilbe: Aşk şarkıları yapmak için aşık olmam lazım

Delikanlım, Çabuk Olalım Aşkım, Hastayım Sana, Çat Kapı gibi birçok şarkısıyla büyük hayran kitlesine ulaşan Yıldız Tilbe sevenlerini korkutmuştu. Tilbe rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve ocak ayındaki bütün konserlerini iptal etmişti.

“İYİYİM ALLAH’A ŞÜKÜR”

İddialar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Tilbe, “İyiyim Allah’a Şükür. Ateşlendikten sonra huyum değişti biraz,oturuyoruz 2 yabancı gibi kendimle. Biraz zor biri, problemli, öf sınırındayım, belki üçüncüleri olurum” paylaşımıyla sevenlerini rahatlatmıştı.

HAYRANLARI SIRAYA GİRDİ

Yıldız Tilbe önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Kendine has tarzıyla ilgi toplayan duayen sanatçıyla hayranları fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

“UNUTAMADIĞIM HİÇBİR ŞEYİ HATIRLAMIYORUM”

Muhabirler ile ayaküstü sohbet eden sanatçı “Alışverişe geldim, dolaşıyorum, kafa dağatacağım” dedi. Yeni yıla Ankara’da sahne alarak girdiğini söyleyen sanatçı “Mükemmel bir sahne ve yeni yıl başlangıcı oldu benim için, eğlenerek girdim yeni yıla, eğlenerek de devam ediyorum. 2023’de unutamadığım bir anım yok, çünkü unutamadığım hiçbir şeyi hatırlamıyorum” dedi.

“SEVGİYİ ANLATMAK İÇİN SEVGİ LAZIM”

Sözlerine devam eden sanatçı “Bundan sonra iki ayda bir klip çıkaracağım, her ay bir şarkı çıkaracağım, hep böyle bir isteğim vardı ama uygulayamıyordum, artık uygulayacağım. Eski Yıldız Tilbe şarkılarının tadında olacak mı bilmiyorum, yaşayıp göreceğiz ama aşık olmam lazım bunun için, o da imkansız … Eskilerle idare edersiniz artık … Eskisi gibi aşk şarkıları yapmak için aşık olmam lazım tabii ki. Boş kafayla olur mu hiç ! Sevgiyi anlatmak için sevgi lazım” diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

“YAŞ 58,59,60…”

Muhabirlerin ‘Neden aşık olamıyorsunuz?’ sorusuna Tilbe “Nasıl olsun hayatım. Yaş 58,59,60…Şaka bir yana aşkın yaşı yok. Kendime karşı çıkamıyacağım bir şey olursa zaten olur ama şu an öyle bir şey yok” diyerek cevap verdi.?

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir